Kilka słów o nas

Twój niezawodny partner w biznesie

Firma produkcyjna PINUS ulokowana jest w miejscowości Ulanów, w punkcie gdzie przebiegają linie graniczne Puszczy Sandomierskiej i Lasów Janowskich.

Naturalne zasoby lasów stanowią tutaj 47% lokalnej powierzchni. Produkcja wyrobów drewnianych została zapoczątkowana w roku 1986 w naszej pierwszej fabryce zlokalizowanej w miejscowości Wólka Tanewska i była kontynuowana do roku 1999.

W roku 1999 został zakupiony nowy zakład położony w miejscowości Ulanów, do którego cała firma została przeniesiona. W nowym zakładzie rozpoczęliśmy produkcję naszej własnej sklejki. W kolejnych latach, zakres produkowanych wyrobów został powiększony o artykuły zaprojektowane pod kątem wyposażenia domu oraz ogrodu.

Do dnia dzisiejszego, nasze produkty są sprzedawane z dużym powodzeniem do marketów budowlanych z Zachodniej Europie takich jak B&Q, Homebase, Castorama, Praktiker, Obi i innych.

Obecnie nasz zakład podzielony jest na dwie części – jedną zajmująca się produkcją galanterii drewnianej oraz drugą zajmującą się produkcją drewnianej płyty klejonej na potrzeby rynku meblarskiego dla takich klientów jak Ikea. Dbamy też o naturalne zasoby naszej planety, dlatego wszystkie nasze produkty są certyfikowane znakiem FSC®.

Ilość pracowników w naszej firmie jest sukcesywnie zwiększana i na ten moment wynosi 105 osób.

Patrzymy w przyszłość podnosząc jakość i ilość naszych produktów, co wiąże się z szybkim rozwojem zatrudnienia w naszym zakładzie.

Segmenty naszej działalności

Nasz sukces mierzymy ilością zadowolonych klientów

Sprzedaż stacjonarna

W Ulanowie w siedzibie firmy prowadzimy sprzedaż stacjonarną galanterii drewnianej. Nasza placówka jest jednym z największych zakładów produkujących tego typu wyroby w całym regionie. W naszej ofercie posiadamy duży wybór wysokiej klasy produktów drewnianych do szerokiej palety zastosowań, zarówno profesjonalnych jak i warsztatowych czy domowych.

Nie boimy się wyzwań, a każde zamówienie wykonujemy z największą dbałością o szczegóły.

Sprzedaż online

Jedną z podstawowych form naszej sprzedaży stanowi sprzedaż wysyłkowa w sklepie internetowym www.pinus-shop.com.pl. Nasze produkty cieszą się ogromnym powodzeniem wśród klientów z całej Polski ze względu na ich najwyższą jakość, która idzie w parze z konkurencyjnymi cenami.

Niezrównana jakość wyrobów

O jakości galanterii drewnianej produkowanej w naszym zakładzie świadczą setki tysięcy pozytywnych opinii od naszym stałych odbiorców oraz nowych klientów. Dodatkowo dokładamy wszelkich starań tak by ciągle udoskonalać naszą ofertę i wprowadzać do niej produkty, które będą budzić Państwa zadowolenie przez lata.

Jakość i odpowiedzialność

Dbałość o wypracowane wysokie standardy jakości jest tym co wyróżnia nas na tle konkurencji.

Szczegółowa kontrola jakości

Cały proces produkcji naszej galanterii drewnianej jest planowany, prowadzony i stale monitorowany zgodnie z najbardziej rygorystycznymi zasadami międzynarodowych systemów jakości stosowanych w Europie Środkowej i Zachodniej.

Produkcja, począwszy od certyfikowanych surowców, które sprowadzamy z zagranicy, a skończywszy na gotowych wyrobach kontrolowana jest przez pracowników z naszego Działu Jakości. Ci specjalnie przeszkoleni kontrolerzy sprawdzają czy cały proces produkcyjny odbywa się zgodnie ze standardami ustanowionymi przez polskie i międzynarodowe prawo. Dodatkowo wspierają oni dział produkcji w rozwiązywaniu zwykłych problemów, proponują nowe metody pracy oraz najbardziej efektywne rozwiązania w przemyśle drzewnym.

Certyfikaty i uprawnienia

Rzetelna Firma

Pinus Sp. z.o.o. Nagier jest uczestnikiem programu Rzetelna Firma od kilku lat. Program ten został zainicjowany przez Krajowy Rejestr Długów BIG S.A., instytucję działającą pod nadzorem Ministra Rozwoju, która promuje i pozwala na weryfikację rzetelności płatniczej zrzeszonych przedsiębiorstw.

Certyfikat Rzetelnej Firmy umożliwia Nam pokazanie, że jesteśmy przedsiębiorcą wiarygodnym, solidnym i uczciwym w biznesie.

Dbamy o naszych klientów i jesteśmy z tego dumni.

FSC

Już od lat 90 Certyfikat FSC® jest certyfikatem umożliwiającym firmie PINUS II w Ulanowie śledzenie pochodzenia drewna, które wykorzystujemy w procesie produkcyjnym. Jako pierwsi w województwie podkarpackim postanowiliśmy stać się odpowiedzialnym producentem i dystrybutorem galanterii drewnianej by mieć pewność, że nasze wyroby, nie przyczyniają się do degradacji środowiska naturalnego. W sposób odpowiedzialny chcemy angażować się w zrównoważony rozwój obszarów zielonych na naszej planecie.

Szczypta inspiracji

Szczypta inspiracji dla twojego wnętrza

Nasze biuro zlokalizowane w Ulanowie zostało wyposażone w tzw. ‘SHOWROOM’. Jest to miejsce poświęcone wystawie produktów drewnianych, które pochodzą z różnych etapów naszej produkcji trwającej nieprzerwanie już ponad 20 lat. Wiele wytwarzanych przez nas wyrobów idealnie nadaje się do zdobienia techniką decoupage, dlatego nasz ‘SHOWROOM’ wyposażony jest również w szereg unikatowych i inspirujących zdobionych drobiazgów.

Z pewnością każdy klient znajdzie w naszej kolekcji coś interesującego dla siebie.